x-kom hosting

Ati radeon 9500 vs Tibia

Phoenix332
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. niedawno zakupilem se karte ati radeon 9500 i przy grze "Tibia" jak jest wiecej ludzi to jakby sie zacinala tak ciela nie wiem o co chodzi wczesniej tego nie bylo czy mozna cos zmienic jakos zeby dobrze chodzilo?

// ort.

// naekana

solnik
komentarz
komentarz

Sterowniki jakie?

snip91
komentarz
komentarz

Myślę, że to nie jest wina karty grafiki, bo Tibia to ci pójdzie nawet na marnej integrze :P

Może serwer jest przeciążony i są po prostu lagi.

Phoenix332
komentarz
komentarz

to jest jest server przeciazony mi chodzi normalnie tylko jak ktos spami lub cos to tak jakby cielo a u mego qmpla tak nie jest ;( i nie wiem o co chodzi.

i jak wlączam tibie to procesor uzycie 100%

// ort.

// naekana

Machur
komentarz
komentarz

to ze proc 100% to nic nadzwyczajnego. a to ze tnie to na bank lagi.

Phoenix332
komentarz
komentarz

mowie wam ze to nie lagi jak duzo osób to tak idzie mulac nogi sie nie ruszaja a jak to omine to juz normalnie

// ort.

// naekana

Akahan
komentarz
komentarz

UP

No to raczej jednak są lagi...

PS. Co to Tibia robi z ludźmi, do szkoły na j.polski, a nie w Tibie grać, osub :o

Phoenix332
komentarz
komentarz

tylko gramy z qmplem na tym samym servie u niego tak nie jest a u mnie tak..

kaiy
komentarz
komentarz

Bo może ma lepsze połączenie internetowe. Boże dzieciaku, zainstaluj Mozille bo oczy bolą od tych byków.

Phoenix332
komentarz
komentarz

Mam pało mozille a po 2 on ma 1mb i ja...

// obrażanie użytkowników

// +10%

// naekana

swirek
komentarz
komentarz
Mam pało mozille a po 2 on ma 1mb i ja...
W ten sposob na pewno nie uzyskasz zadnej pomocy, a tylko zniechecisz rozmowcow. Cieszymy sie ze mozille masz, skorzystaj zatem z automatycznego wykrywania bledow :)

To co mowia moi poprzednicy to SA lagi. Tibia ma bardzo marniutkie wymagania sprzetowe, wiec tu nie w tym problem. Przetestuj polaczenie od siebie z domu do serwera na przyklad programem WinMTR i zobacz jakie masz pingi i czy nie gubi gdzies po drodze pakietow.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.