x-kom hosting

MksVir czy ESET?

HonorPol
utworzono
utworzono

Witajcie,

 

w tym miesiącu skończył mi się abonament na ESET Security Pack (windows + android) i zastanawiam się co robić. Teraz chcę poszerzyć pakiet o jeszcze jeden android, czyli będą to 3 urządzenia i przy ESET Internet Security na 3 lata, to kwota 480 zł, bez wykrywania nowych zagrożeń. Spojrzałem na propozycję MSK_Vir i tam jest pakiet 3+3 ( 3 kompy i 3 telefony) za 318 i to z dodatkowym wykrywaniem zagrożeń. Teraz zastanawiam się co robić. Od 6-ciu lat korzystałem z ESETa i nie mam co do niego zastrzeżeń. MKSa nie znałem i nie mam porównania. Ktoś korzystał może z obu i jest w stanie konstruktywnie wykazać plusy i minusy obu? Dodam, że antyvir potrzebny jest do standardowych rzeczy, jak ochrona w sieci, skan ściąganych plików, ochrona bankowości elektronicznej czy zarządzanie siecią Wi-Fi. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.