x-kom hosting

Arctic Freezer II 240 - dodatkowe 2 wentylatory

Gorack
utworzono
utworzono

Jakiś czas temu przerzuciłem wentylatory na część serwisową obudowy i pchają teraz powietrze z zewnątrz przez boczny panel.

 

.IMG_20220927_175935.thumb.jpg.3218220ec186f08eeae1a6681562a64a.jpg

 

 

Temperatury od razu się poprawiły i kultura pracy ale nie o tym chciałem. Z drugiej strony mam teraz goły radiator i chciałbym dołączyć jeszcze dwa wentylatory aby stworzyć układ push-pull i przy okazji żeby to jakoś fajnie wyglądało. Zastanawiam się tylko czy dobrym rozwiązaniem będzie dołączenie takich samych wentylatorów czy nie lepiej pomyśleć o szybszych wentylatorach, żeby szybciej wyciągały powietrze pchane przez te Arctici z tyłu?

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Obrotowo nie muszą być szybkie, byleby miały wysokie ciśnienie statyczne ale skoro dałeś arctici juz to daj te same.

Gorack
komentarz
komentarz

Te Arctici były oryginalnie zamontowane, ja je tylko przełożyłem. A gdybym chciał założyć lian li uni fan sl 120? Czy to będzie jakoś kolidować?

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie nie będą kolidować, jeśli różnica w głośności Ci nie przeszkadza to spoko :)

 

Gorack
komentarz
komentarz

Na pewno będę to testował czy 2x Arctic i 2x Lian Li okaże się lepsze czy gorsze niż 4x Arctic. Na pewno te SL120 na górę i dół obudowy będę montował :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.