x-kom hosting

SATA sygate Baracuda 320GB 16MB

Makaveli_ns
utworzono
utworzono

Witam co sadzicie o tym dysku? Mam taki dysk i chcialbym zasiegnac opini uzytkownikow tego nosnika. Aha czy to normalne dysk ma niby 320GB a moj komp widzi 298 czy nie powinno byc ciutke wiecej?

cinomatic
komentarz
komentarz

Jesli chcesz sprawdzic ile powinno byc dokladnie to wejdz w panelu sterowania na zarzadzanie dyskami ... a zobaczysz dokladnie czy wykrywa Ci caly obszar dysku

Pozdro

tazman
komentarz
komentarz

niekiedy windows nie wykrywa całkowitej pojemności dysku :

z 2 powodów, dlatego że zachowuje dla siebie miejsce na pliki , oraz brak SP2

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

Mam SP2 a w panelu sterowania pokazuje mi tyle ile napisalem :)

cinomatic
komentarz
komentarz

Wiec wyglada na to ze to maxymalnie to co mozesz wykorzystac na dysku ... Przykro mi bardzo ale wiecej raczej nie wyciągniesz z niego..

olej3232
komentarz
komentarz
Aha czy to normalne dysk ma niby 320GB a moj komp widzi 298 czy nie powinno byc ciutke wiecej?

Jest to jak najbardziej normalne! Nie ma w tym nic dziwnego! O ile się nie mylę dysk ma pojemność 320GB, ale producent wgrał tam oprogramowanie potrzebne do zarządzania Twoim HDD. Im większy dysk tym więcej tracisz!

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Pozdro!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.