x-kom hosting

Fujstsu p910 chłodzenie

Kanname
utworzono
utworzono

Hej, mam pc fujstsu p910 z procesorem i5-3470 chciałbym zmienić chłodzenie, tylko nw. czy mogę wybrać jakieś na ten socket, czy pasuję tylko oryginalne i pozostaję dołożenie wentylatora do aktualnego radiatora? Chcę wymienić bo wentylatorek aktualny umiera tzn. głośno chodzi i trzeszczy. 

Gawel
komentarz
komentarz

Ja osobiście oderwałbym tą naklejkę od góry i kropelka oleju go uciszy. Do tego można go rozebrać, oczyścić radiator i wymienić pastę. Jak masz miejsce i możliwość podłączenia dodatkowego wiatraka to na plus 

Kanname
komentarz
komentarz

@Gawel Pasta nowa i wyczyszczony pc.  Zrobię jak mówisz  i olejem to zrobię, silnikowy czy jakiś specjalny?  A zmierzę sobie rozstaw dziur i zamówię coś taniego i zobaczę czy pasuje. Dzięki za pomoc

Gawel
komentarz
komentarz

Może być każdy, tylko nie do smażenia :) Ostatnio tak wyciszałem wiatrak w lodówce i jakimś kinie domowym. 

Kanname
komentarz
komentarz

@Gawel Jednak wymieniłem całe chłodzenie tylko 40 zł a cisze mam i chłodniej dla procesora, na 100% obciążenie  było ok 60-65 st teraz 47-50.  Najważniejsze że cisza. 

Gdyby ktoś chciał zmienić to fujtsu robi zgodnie z socket jednak.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.