x-kom hosting

Komputer sam się restartuje

Gość
utworzono
utworzono

Witam, mam pewien problem z komputerem a dokładnie 2 problemy. Od razu zaznaczę że komputer to gotowiec kupiony z morele z outletu.  https://www.morele.net/komputer-lenovo-ideacentre-gaming-5i-core-i5-10400f-16-gb-rtx-3060-512-gb-m-2-pcie-5948837/. Dodam, że mam na komputer gwarancję ale już raz odesłałem komputer i napisali że nie wykryli usterki. Co do komputera to w losowych momentach zacina się na kilkanaście sekund podczas których żadne skróty klawiszowe nie działają i potem uruchamia się ponownie. Tutaj pojawia się też drugi problem, czyli podczas włączania komputera przez około 30-60 sekund pojawia się napis "checking media presence" po czym włącza się windows(10). O ile długie włączanie się nie jest specjalnie uciążlwe to resetowanie się już tak. Więc jeśli ktoś miałby jakiś pomysł co z tym można zrobić byłbym wdzięczny. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Postaw system na nowo a jeśli problem dalej będzie występował trzeba zdiagnozować dysk, bo tu albo system uwalony albo dysk się pierniczy.

Gość
komentarz
komentarz

już raz windowsa reinstalowałem ale problem z zawieszaniem się dalej występuje, co dziwne poprzednio nie było problemu z dłuższym włączaniem się komputera

anioł2009
komentarz
komentarz

Pokaż screeny informacji nt dysku z programu  crystal disk INFO 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.