x-kom hosting

Podkręcanie herców w monitorze

kfreyPL
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio jak podkręcałem herce w moim monitorze 144hz na karcie graficzne rtx 3060 to zmieniłem wartość na 150 hz i mi monitor zgasł i przestał dawać obraz z karty graficznej a z integrowanej w procesorze na szczęście działa. Nie wiem co mam zrobić.

 

Proszę o pomoc.

 

Gawel
komentarz
komentarz
26 minut temu, kfreyPL napisał:

Nie wiem co mam zrobić

Przestać się bawić. Zobacz taki skrót Win + CTRL + Shift + B powinien zresetować sterownik graficzny

kfreyPL
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło. Naprawdę nie wiem co z tym zrobić.

Gawel
komentarz
komentarz

Ale podłączyłeś monitor pod tą kartę graficzną która jest "ciemna" powinno piknąć i wyłączyć ekran na sekunde

Zobacz jeszcze tryb awaryjny wtedy będziesz miał dostęp do ustawień https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/uruchom-komputer-w-trybie-awaryjnym-w-windows-92c27cff-db89-8644-1ce4-b3e5e56fe234 

Albo jak już podłączyłeś go do płyty głównej, to wejdź w panel sterowania, dodaj usuń programy i odinstaluj sterownik do nvidii. Wyłącz komputer podłącz monitor pod grafikę i włącz PC

kfreyPL
komentarz
komentarz

Pomogło, naprawdę dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.