x-kom hosting

Przełączanie grafiki w komputerze?

Nylek
utworzono
utworzono

Hej od jakiegoś czasu w laptopie po upływie około 2 godzin podczas grania wyłącza się ekran (swieci się czarny  jak podczas uruchamiania) 

Czasami przywróci sam się do normalnego stanu ale wtedy trzeba zresetować grę ponieważ kursor myszy jest w innym miejscu niż pokazuje miejsce w grze(Tibia) czasami nie i trzeba zrobić reset ( po resecie jest wszystko w porządku, chyba że wyłączę komputer na kilka godzin i jest to samo). Komputer nówka sztuka Asus tuf gaming F15 próbowałem kilka sposobów w panelu sterowania i zabawa z baterią uśpienia itp. I odinstalowałem program do podkręcania laptopa Armory Crate, nie wiem co może być przyczyną, proszę o pomoc

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Czy jak grasz to laptop jest podłączony do zasilania?

Nylek
komentarz
komentarz

Oczywiście że tak

Anawa
komentarz
komentarz

I zawsze tak się dzieje po 2 godzinach? Dla ostrożności przeskanuj komputer programem Malwarebytes.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.