x-kom hosting

Brzęczenie w sluchawkach przy graniu ( np. Rocket Leauge)

Adam234
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry. Gdy minimalizuje jakąkolwiek gre to słysze dziwny dzwiek brzęczenia. Przy oglądaniu youtube i scrollowaniu po youtube też słysze te dzwięki. Ktoś ma pomysl jak to naprawic?

Gość
komentarz
komentarz

Jakie masz sterowniki i czy próbowałeś je aktualizować ? Pokaż zdjęcie w menedżerze urządzeń zakładkę kontroler dźwięku wideo i gier. 

Adam234
komentarz
komentarz

image.png.bda13cd9b25faa29dc0c8a94facfec7f.pngwszystkie są aktualne

Gość
komentarz
komentarz

Spróbuj odinstalować Realtek audio, bo sterowniki od realteka lubią generować problemy. Uruchom ponownie komputer i zobacz czy problem dalej się powtarza.

Adam234
komentarz
komentarz

odinstalowalem realtek audio oraz zrestartowalem jednak ten dzwiek nadal wystepuje ale jest cichy

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

To teraz wejdź w panel sterowania , sprzęt i dźwięk, a później dźwięk i wyszukaj tam swoich słuchawek(jako głośnik) będą oznaczone takim zielonym znacznikiem i kliknij prawym przyciskiem na nie i właściwości, w zakładce enhancements zaznacz opcję disable all enhancements.

Adam234
komentarz
komentarz

to? image.png.fb506fd623c6ac45ec30cd2fefc99992.png

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Możesz też zaktualizować windows update, żeby wszystkie aktualizacje dotyczące sprzętu zostały odnalezione. Zaznacz to co wysłałeś w załączniku na disable. Daj znać czy problem dalej pojawia się. Uruchom w razie czego ponownie komputer po tej zmianie.

Adam234
komentarz
komentarz

problem nadal wystepuje może to wina zasilacza?

Gość
komentarz
komentarz

Ja miałem ten sam problem, wymiana dysku na ssd pomogła. Fajnie, gdybyś za pomocą programu CrystalDiskInfo sprawdził swój dysk.

Adam234
komentarz
komentarz

czyli mam kupic ssd

mam dysk ssd WDC WDS100T2B0C-00PXH0 powinienem kupic inny?

eryk93
komentarz
komentarz

Od jak dawna problem występuje?

Adam234
komentarz
komentarz

z tydzien

 

eryk93
komentarz
komentarz

Były w tym czasie jakieś aktualizacje? Jeśli tak, to może wystarczy wrócić do wersji z przed aktualizacji, (nie, dysku nie musisz wymieniać, jeśli wszystko działa bez zarzutu)

Adam234
komentarz
komentarz

raczej nie bylo

eryk93
komentarz
komentarz

Podpięte masz słuchawki do panelu przedniego, czy do płyty głównej?

Adam234
komentarz
komentarz

plyty glownej

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.