x-kom hosting

Problem z microsoft office

bzad
utworzono
utworzono

Witam mamn problem z microsoft offcie a mianowicie po wyczyszczeniu komputera do stanu początkowego i zainstalowaniu na nim Office, kiedy chce uruchomić np. program word wyskakuje komunikat który zamieściłem poniżej. Gdy klikne niezależnie jaką opcje to program się wyłączy, nie wysjkakuje zaden błąd ani nic. Próbowałem juz naprawić to za pomocą naprawy microsoft, odinstaklowalem i zainstalowalem jeszcze raz oraz przywróciłem komputer do ustawień fabrycznych lecz nic nie pomogło, dodam jeszczxe ze komputer jest zaktualizowany oraz wszytsko jest aktualne. Prosze o pilną pomoc :(

problem word.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Jaka to jest wersja Microsoft Office? Jaką masz wersję Windows? Rozumiem, że masz licencję na Office?

bzad
komentarz
komentarz

@Anawa system: windows 10 pro, microsoft office standard 2016, tak mam licencję, są to komputery szkolne, natomiast nie mogę jej nawet wprowadzić, ponieważ np. word/excel się wyłączają samoistnie po wciśnięciu któregoś z wyboru komunikatu "Zanim zaczniemy...." Program odpali się jedynie w trybie awaryjnym (komunikat wtedy nie wyskoczy, natomiast jest to sprzęt dla nauczycieli i dla nich będzie to za trudne żebny uruchamiać program w trybuie awaryjnym). Myślałem tez ze to wina dysku ale przejrzałerm wszytskie 10 komputerów i w każdej jest ten sam problem, instalowalem, również office z płyty lecz rezultat jest ten sam. Dziwną sytuacją jest tez to ze na pasku, po wpisaniu w lupce office lub cos podobnego nie wyskakuje Office z tą pomarańczową ikonką tylko jakiś Office 2016 Upload Center, Offica jako aplikacje widze tylko w panelu sterowania w momencie kiedy chce go odinstalowac jako: "Microsoft Office 2016 Standard" 

Anawa
komentarz
komentarz

Trzeba by spróbować reinstalacji systemu operacyjnego. Widocznie przywracanie do stanu początkowego nie spełnia swojej roli. Ewentualnie można spróbować naprawy podczas uruchamiania komputera, uruchamiając odpowiednią opcję poprzez nośnik instalacyjny z Windows 10.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.