x-kom hosting

Blue Screen podczas grania

Kubito2525
utworzono
utworzono

wywala mi blue screen podczas grania w gry w niektóre gry nie mogę w ogóle zagrać bo pisze że plik uszkodzony czy jakoś tak za każdym razem nie wiem czemu ale musze się ponownie logować na steam nawet jak dam opcje zapamiętywania hasła nie wiem co może być przyczyną wydaje mi się że to może być ram próbowałem to sprawdzić poprzez Diagnostyka pamięci systemu Windows ale po zresetowaniu komputera nic się nie dzieje i nigdzie nie ma jakichś danych po prostu jakbym wyłączył komputer i włączył nie wiem co może być przyczyną proszę o pomoc dziękuje 

Anawa
komentarz
komentarz

Jaka konkretnie informacja wyświetla się na bluescreen... ? Ten bluescree wyświetla się podczas uruchamiania gry czy podczas samego grania... ?

Kubito2525
komentarz
komentarz

@Anawa podczas samego grania

IMG_20220927_160928.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Jeżeli podejrzewasz, że coś nie tak jest z RAM to ściągnij i uruchom jakiś program do diagnostyki pamięci RAM. Niekoniecznie musi być to narzędzie wbudowane w Windows, z którego próbowałeś skorzystać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.