x-kom hosting

Wolne pobieranie na Steam

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gavron7 ,
Gość
utworzono
utworzono

Witam już od dłuższego czasu mam problem z wolnym pobieraniem na steam i nie tylko.
A więc, internet mam całkiem dobry, na speed test pokazuje mi, że mam ok. 100 MB/s, ale podczas instalowania gier maksymalna wartość osiąga zaledwie 10 MB/s.
Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? jeśli tak proszę o pomoc. ( próbowałem już wszystkich poradników, nic nie pomogło ).

anioł2009
komentarz
komentarz

Najpierw porównaj jednostki... na speedteście pokazuje w megabitach a pobieranie w megabajtach pewnie..

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
gavron7
komentarz
komentarz
Cytuj

próbowałem już wszystkich poradników, nic nie pomogło

Poradniki nie pomogą, pomoże za to powrót do szkoły podstawowej i nauka czytania ze szczególnym zwróceniem uwagi na małe i WIELKIE litery.

Mając taką umiejętność będziemy widzieli że:

speedtest'y pokazujują 100Mb/s, a steam - 10MB/s

Więc w tym momencie powinna zapalić się lampka w głowie, że to chyba co innego. Obliczeń nawet nie trzeba znać bo po wpisaniu w google:

image.png.f15e793e7e864ce5752dafefc04a7de0.png

Jak widać 100Mb/s = 12,5MB/s więc się zgadza, chyba że walczysz o te 2MB/s

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Przepraszam za tą wpadkę, aczbowiem znawcą w tej dziecinie nie jestem 

gavron7
komentarz
komentarz
Cytuj

znawcą w tej dziecinie nie jestem 

W jakiej dziedzinie? Czytaniu ze zrozumieniem? Pozwól że tego nie skomentuje...

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.