x-kom hosting

Problem po resecie komputera do ustawień początkowych

kubi3456
utworzono
utworzono

Witam mam takie problem ponieważ po resecie do ustawień fabrycznych (usunięcie wszystkiego z dysków i zainstalowanie windowsa na nowo) po paru godzinach resetowania wyskoczył mi ekran blokady windowasa i logowanie sie do konta z przed resetu. chcąc sie zalogowac na to kont z przed resetu wyskakuje (nie powiodło się załadowanie profilu). co mam zrobic??

 

próbowałem z ekranu blokady resetowac ponownie do ustawień fabrycznch NIC TO NIE DAŁO.

próbowałem juz wielu opcji z tych zawanswanych z ekranu blokady.

 

Prosił bym o szybką pomoc bo za niedługo studia 

slivero
komentarz
komentarz

Wykonałeś ponowną instalację systemu z nośnika danych ? Czy użyłeś opcji przywróć ustawienia fabryczne z poziomu Windows-a ? 

kubi3456
komentarz
komentarz

reset robiłem z poziomu windwsa (aktualizacje i odzyskiwanie)

a ponowną instalacje windowsa wykonałem z plików lokalnych ponieważ nie mogłem wybrac opcji pobrania z chmury 

ostatni raz jak robiłem reset normalnie po resecie wyskczyło mi oknow do tworzenia konta użytkownika a teraz mi do ekranu blokady ze starym kontem na ktory sie nie mogę zalogować .

Anawa
komentarz
komentarz

Musisz pobrać Windows 10 i następnie już z poziomu nośnika instalacyjnego ponownie zainstalować system.

kubi3456
komentarz
komentarz

A gdzie mogę pobrać takiego windowsa czy jest mozliwos bezpłatnego pobrania ?

masz może jakieś dobre źródło z którego mógł bym pobrać z góry dzięki 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.