x-kom hosting

Nieaktywne ikony w obszarze powiadomień i brak wyszukiwania w obszarze "start"

RealDarek
utworzono
utworzono

Nie wiem czy dobrze to opisałem w tytule, ale łopatologicznie:
po prawej stronie mam ikony (dźwięki, internet, niektóre programy z powiadomieniami. Wcześniej klikając ikonę głośnika, otwierały się ustawienia dźwięku, ikonkę wi - fi, włączał się ten panel z możliwościami dostępów. Teraz klikam i jest to nieaktywne.

Podobnie gdy klikam ikonkę startu. Wcześniej wystarczyło wpisać pierwszą literę programu i znajdowało go tam, teraz jest to nieaktywne.

Wykonywałem już chyba wszystkie akcje z tutoriali

sfc /scannow

Nie chciało mi przywrócić punktu przywracania systemu. Wyskoczył jakiś błąd.

Jeden chłopak pisał podobny wątek na oficjalnym forum microsoftu kilka tygodni temu, ale mówiąc nieładnie - zlali go.

Jakieś pomysły?

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Pobrałbym Windows 10 na pendrive'a https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10, a następnie podczas uruchomienia komputera wybrał opcję naprawienia systemu z poziomu nośnika instalacyjnego.

RealDarek
komentarz
komentarz

Dzięki, chyba będę to musiał zrobić, ale czy wtedy nie utracę danych? Jest opcja żeby nie usuwało mi wszystkiego z komputera?

Anawa
komentarz
komentarz

Nie. Najpierw zacznij od włączenia "startup repair", czyli naprawy po starcie systemu. Jeżeli to nie da rady to można zresetować system do ustawień początkowych z zachowaniem plików.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.