x-kom hosting

Windows 11 klawiatura i myszka wyłącza się losowo, zatrzymuje się obraz

Bartolol7
utworzono
utworzono

Witam. Od ponad 2 tygodni wyłącza się lub nie reaguje klawiatura, mysz wyłącza się i co jakiś czas pojawia się delikatne podświetlenie (kursor nie reaguje cały czas), obraz na monitorze zatrzymuje się, raz widziałem jak dźwięk z głośnika zewnętrznego zamienił się w brzęczenie, ze słuchawkami nausznymi nie zauważyłem jak to wygląda. Wszystkie porty USB na komputerze (także te z przodu) nie działają w chwili wystąpienia problemu. Dzieje się tak od momentu zakupu komputera. Jedyne zmiany jakie wprowadziłem to instalacja dodatkowego dysku SSD Crucial MX500 1TB oraz zmiana ustawień widocznych na zdjęciu na brak zgody na wyłączenie w celu oszczędzania energii. Sprzęt którego dotyczy problem to:
OPTIMUS E-Sport GB660T-CR1 i5-12400F 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX3050 Windows 11 Home

Dołożony dysk SSD 1TB Crucial MX500.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

ustawienia.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Jaką masz klawiaturę i myszkę?

Bartolol7
komentarz
komentarz

hej, klawiatura lenovo dok5321 a  mysz lenovo legion m200

Anawa
komentarz
komentarz

Oddałbym komputer do sprawdzenia na gwarancję - tym bardziej, że od początku jest problem z komputerem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.