x-kom hosting

BSOD Windows chodzi bardzo wolno

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: MrPepka ,
PjetrekKogucik
utworzono
utworzono

Witam, uruchamiam dzisiaj kompa, oglądam film a tu nagle BSOD (The Windows Driver Framework has detected that a violation has occurred) z tego co wyczytałem to jest to błąd sterownika/ów jakiegoś urządzenia, no to uruchamiam sfc /scannow oraz chkdsk oraz verifier bez żadnych błedów, a windows nadal uruchamia się bardzo wolno, i chodzi jakby w slow mo :(jedynie co robiłem na kompie ostatnio to zainstalowałem najnowsze aktualizację do Windows 7 POMOCY

 

załączam minidumpa

 

z góry dzięki za pomoc

091822-5896-01.dmp

  • Rekomendowana odpowiedź
MrPepka
komentarz
komentarz

Jeśli masz włączony Driver Verifier to go wyłącz bo owy program na tyle testuje sterowniki, że może spowalniać działanie Windowsa

Co do BSoD-a to masz jakąś kartę sieciową na USB (ASIX AX88179)? Jeśli tak to zaktualizuj do niej sterowniki

  • Dobra wypowiedź 1
PjetrekKogucik
komentarz
komentarz

@MrPepka dzięki za odp, tak korzystam z karty sieciowej USB Ugreen CM483 (40321) AX88179A niestety dla Windows 7 są dostępne jedynie stare sterowniki, mam zainstalowane najnowsze jakie są dostępne, spróbuje je odinstalować i zainstalować ponownie, dam znać czy pomogło

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.