x-kom hosting

Jaka kierownica do 1100zl

viqtor_
utworzono
utworzono

Witam, 

Poszukuje kierownicy z sprzęgłem i możliwości podłączenia shiftera do Euro truck sim 2 głównie ale żeby w innych grach również się sprawdzała. 

viqtor_
komentarz
komentarz

@komputerowiecx2 @iSkuL A g920 warto kupić? podobno płynniejsze działanie lekko i wygląd lepszy 

iSkuL
komentarz
komentarz

Tak, wydaje się wszystko być super. Na necie też znajdziesz dużo opinii o niej. Logitech znany jest z dobrych kierownic. Od kiedy pamiętam byli zachwalani.

 

 

komputerowiecx2
komentarz
komentarz

@viqtor_ Warto. Dostałem na urodziny. Używam codziennie i nie zamieniłbym na żadną inną.

 

viqtor_
komentarz
komentarz

@komputerowiecx2 @iSkuL kupiłem 920 i jest problem czy hamulec nie dochodzi do końca i ogólnie 20% tylko mocy używa i jest problem w zatrzymaniem pojazdów w grze 

CorveN
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, viqtor_ napisał:

kupiłem 920 i jest problem czy hamulec nie dochodzi do końca i ogólnie 20% tylko mocy używa i jest problem w zatrzymaniem pojazdów w grze 

Kolega ma G29 i jest podobny problem - hamulec trzeba było wciskać naprawdę mocno, żeby siła hamowania była zadowalająca - zwłaszcza w grach wyścigowych. Chyba rozwiązał tą kwestię odpowiednimi ustawieniami czułości hamulca w ustawieniach konkretnej gry.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.