x-kom hosting

Czy to jest potrzebne w zasobniku systemu ? I jak to wyłączyć?

Darom
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy na windows 10 Home w laptopie w zasobniku systemowym koło zegara są potrzebne te 3 rzeczy, które pokazałem na poniższych screenach ? W sensie, żeby startowały razem podczas rozruchu stystemi windows i były tam widoczne w tym miejscu ? - Jeśli nie to czy można je gdzieś wyłączyć ?

 

1.png

2.png

3.png

Edytowane przez Darom

Gawel
komentarz
komentarz

Masz dwie karty graficzne. Pewnie można zrobić żeby nie wyświetlały się na pasku zadań, ale uruchamiać się muszą. Ustawienia Nvidia w okienku masz Pulpit i Pokaż ikonę na pasku zadań. Co do Intela to już nie pamiętam

Darom
komentarz
komentarz (edytowane)
40 minut temu, Gawel napisał:

Masz dwie karty graficzne.

Dlaczego są dwie karty graficzne ? Czy to jest dobrze ? Czy powinna być jedna ? Czy intela mogę odinstalować i nic się wtedy nie stanie ?

Edytowane przez Darom
Gawel
komentarz
komentarz

Masz zintegrowaną i dedykowaną. System sam ustala z której korzystać. Można pewnie ją wyłączyć, tylko czy masz taką potrzebę. Przeszkadza ci to, brakuje ci pamięci ? Najlepiej byłoby wyłączyć ja z poziomu BIOS-u

Darom
komentarz
komentarz (edytowane)
5 minut temu, Gawel napisał:

Najlepiej byłoby wyłączyć ja z poziomu BIOS-u

@Gawel Wiesz może jak to zrobić ? Może wtedy laptop będzie mi się uruchamiał nie co szybcie. W sensie windows będzie się szybciej ładował na starcie. Może tą intela odinstaluje ?

Edytowane przez Darom

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.