x-kom hosting

Goracy

iqwan
utworzono
utworzono

ostatnio zauwazyłem ze jak komputer pochodzi dłuzej sie grzeje, stoi na biurku 2 metry od kaloryfela i okna. Mam na obudowie turbodysze o ile ise nie myle z nazwa tylko ze ona nie dochodzi dobrze do procesora, powinny byc na takiej samej wysokosci zamontowane a nie sa. Co robic??

iqwan
komentarz
komentarz

Chodzi o to ze z boku na obudowie jest otwór z rura taka która dochodzic powinna do procesora, a u mnie jest tak ze po prostu troche sie mijaja..

I jak zmiejszyc temperature komputera?

spoko2
komentarz
komentarz

Ja zmieniłem boxowy wentylator na P4. U mnie tez ta rura nie zakrywała procesora . Pomogło.

[ Dodano: 2007-03-12, 22:35 ]

http://allegro.pl/item170626394_arctic_coo...atis_gw_6l.html

boczny wydmuch - rura nie jest potrzebna.

Gość
komentarz
komentarz
Chodzi o to ze z boku na obudowie jest otwór z rura taka która dochodzic powinna do procesora, a u mnie jest tak ze po prostu troche sie mijaja..

I jak zmiejszyc temperature komputera?

Twoj boxowy wentyl moze po prostu nie wyrabiac... Jak masz kase to go wymien, a jak nie to kup sobie przynjamniej 1albo 2 wentylatory, i zamontuj je w obudowie, jeden na miejscu tego tunelu, a ten tak zeby drugi wyciagał powietrze z budy :) Temp. powinna ci sie obniżyc :D

tazman
komentarz
komentarz

Uzyj 2 wentylatorów jeden do wpychania powietrza do obudowy 2 do wyciągania, nadto nowy wentyl na proc najlepiej Pentagrama, lub Zalmana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.