x-kom hosting

Problem z pamięcią

Kotowicki
utworzono
utworzono (edytowane)

Ostatnio mam problem z pamięcią na dysku C, nie pisałbym gdyby nie fakt, że praktycznie nic tam nie ma. Dysk C zawsze zostawiam w spokoju i nic nie instaluje gdy nie ma takiej potrzeby. Zainstalowałem tam tylko Rusta (nie całe 30GB) są tam też moje widea (40BG) a reszta to jakieś program files, minecrafty, i inne tego typu rzeczy. Nie mam pojęcia co zajmuje resztę (ok. 137GB) może to jakiś wirus? Choć regularnie skanuje programem malwarebytes. kosz jest pusty i zarezerwowana pamięć dla niego to 3gb oglądałem kilka poradników co może mi pomóc, ale raczej nic nie pomogło aż tak)  Chciałem przenieść widea na inny dysk, ale gdy klikam w tam pisze, że nic folder jest pusty... (przesyłam zdj.)

PS: właśnie usunęły mi się wszystkie skróty na pulpicie, został tylko kosz ten komputer i sieć. 
Może są jeszcze jakieś triki na oszczędzenie trochę pamięci (nie licząc formatu o.o)  image.png.2b98f28089daf89ca1d8e92a5eb8f870.png

A tak w ogóle to jest jeszcze problem z wyszukiwaniem plików

tak w ogóle to jest jeszcze problem z wyszukiwaniem plików


 

Włączyłem innym sposobem ukryte pliki, i okazało się, że pulpit jest, ale nie posegregowany ................. I zauważyłem taki plik w user (tak to moja nazwa użytkownika na Windowsie) image.png.86b79da33a542255dc2fe138b5aa9664.png

Default był wcześniej po prostu ukryty*

Edytowane przez Kotowicki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.