x-kom hosting

Windows 7 nie wykrywa programu antywirusowego G DATA IS po jego aktualizacji

PAWW
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące braku wykrywania programu G DATA IS w Centrum Akcji Windows 7. Dotychczas wszystko działało prawidłowo, jednak po aktualizacji programu G DATA IS pomimo, że G DATA działa prawidłowo, Windows 7 go nie widzi i w Centrum Akcji w panelu sterowania uruchomiła się zapora Windows oraz program Windows Defender, a powinien być wykrywany G DATA i zapora również zamiast z G DATA uruchomiona jest z Windowsa. W jaki sposób mogę zmienić w systemie, aby z powrotem jako program antywirusowy i zaporę system widział jako G DATA, a program Windows Defender i zapora Windows stała się nieaktywna? Spróbowałem ponownie przeinstalować G DATA IS i ponownie jest taka sama sytuacja, stało się to po ostatniej aktualizacji G DATA. Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiazaniu problemu.

 

Pozdrawiam serdecznie, Paweł 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.