x-kom hosting

MSI Vigor GK30 vs Razer Ornata V2

ReeaaC
utworzono
utworzono

Witam,

Przymierzam się do kupna klawiatury mechaniczno-membranowej. Z tego co szukałem w moim budżecie (do 250 zł) są 2 klawiatury MSI Vigor GK30 oraz Razer Ornata V2. Która z nich będzie lepszym wyborem? Warto dopłacać do Razera?

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Najlepiej będzie, jak sprawdzisz na własnym przykładzie i wyciągniesz wnioski. W naszym sklepie, bez problemu możesz przetestować klawiaturę i ją zwrócić, gdyby nie przypasowała. Albo zamówić dwie i jedną zwrócić - tak robiłem z myszkami :)

Osobiście odrzuciłbym MSI - głównie ze względu na oprogramowanie, które jest wiecznie zabugowane i potrafi crashować komputer. Interesowałeś się może samymi mechanicznymi klawiaturami? Czy tylko bierzesz pod uwagę hybrydę? 

ReeaaC
komentarz
komentarz

Chciałbym kupić mechaniczna, jednak cichą :D, dlatego wybór padł na hybrydę. 
Dodatkowo preferowałbym bezprzewodowa, jednak z tego co szukałem nie istnieje taka w moim budżecie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.