x-kom hosting

Biurko do 1000zł

Verbatov
utworzono
utworzono

Cześć, przymierzam się do zakupu biurka. Jestem raczej zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, nie podobają mi się typowe biurka gamingowe. Zależy mi na tym żeby był wysuwany blat i żeby był na tyle szeroki żeby klawiatura mieściła się razem z myszką. Chciałbym żeby było wygodnie i ergonomicznie. Co moglibyście mi polecić?

Anawa
komentarz
komentarz

Jakie wymiary ma mieć biurko?

Verbatov
komentarz
komentarz (edytowane)

Szerokość do 120cm a głębokość do 70cm.

Verbatov
komentarz
Anawa
komentarz
komentarz

Nie przeglądałeś oferty używanych biurek z Twojej okolicy? Te nowe biurka sporo kosztują...

Sharkoon
komentarz
komentarz

Zobacz IKEA Micke. 105x50cm, czyli mieści się w twoich rozmiarach. Pytanie czy wysuwany blat na klawiaturę i myszkę to najbardziej wygodne rozwiązanie? Z jednej strony mniejszy bałagan na biurku, ok, ale z drugiej trochę mało to jest wygodne. Może warto do jakiegoś sklepu meblarskiego sie przejechać i przymierzyć na żywo zanim coś zamówiesz? Nie wiem czy będzie łatwo po 14 dniach zwrócić biurko złożone tak jak to przy innych produktach można robić zamówionych przez internet?

Verbatov
komentarz
komentarz

@Anawa dzięki że martwisz się o moje finanse ale myślę że jest to dobra inwestycja. Spędzam dużo czasu przed komputerem m.in pracuję i muszę mieć odpowiedni komfort i ergonomię a dodatkowo chcę żeby się ładnie prezentowało.

@Sharkoon nie przeczytałeś mojego ostatniego postu. Chciałbym takie biurka jakie podesłałem tylko że trochę mniejsze bo te są ogromne. To które mi podałeś prezentuje się gorzej od mojego obecnego. IKEA stawia na minimalizm i nie podoba mi się to.

  • Dobra wypowiedź 1
Gawel
komentarz
komentarz

Może powinieneś poszukać producenta mebli. Zrobi ci biurko na wymiar, ja robiłem swoje narożne sosnowe. Podałem konkretne wymiary i pasowało idealnie. Chciałem bez szuflady ale z podstawką pod monitor. Tylko nie pamiętam już  producenta

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.