x-kom hosting

Windows 10 Logowanie

Etound
utworzono
utworzono

Po logowaniu pojawia sie napis z ładowaniem "Przygotowywanie systemu windows" Trwa kilka sekund i normalnie sie loguje 

Chyba wszystkie dane sie zapisują nie zauważyłem żeby coś sie nie zapisało

Anawa
komentarz
komentarz

Niedawno zainstalowałeś Windows 10? Może to jeszcze informacja po aktualizacji... ?

Gość
komentarz
komentarz

Nie widzę w tym większego problemu, jeśli aktualizacja przebiegła pomyślnie i uruchomiłeś ponownie komputer i zalogowałeś więc w czym problem?

Etound
komentarz
komentarz

W tym problem że nigdy tak nie miałem a teraz pojawia się to przy każdym logowaniu

Gość
komentarz
komentarz

Jest to problem aktualizacji Windowsa zapewne. Wpisz w wyszukiwaniu windowsa usługi i wyszukaj windows update i kliknij prawym właściwości i ustaw na automatyczny po czym zastosuj i uruchom ponownie komputer.

Uruchom cmd za pomocą administratora i wpisz komendę sfc /scannow oraz te komendy (każda oddzielnie)

1. Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

2. Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

3. Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Na koniec uruchom ponownie system jak już wpiszesz te komendy.

Jak to się nie powiedzie to musisz niestety odinstalować aktualizację windowsa, bo pisałeś, że nigdy takiego problemu nie miałeś to pewnie po tej aktualizacji tak masz więc trzeba będzie odinstalować.

Etound
komentarz
komentarz

Dalej nic To samo

Instalowałem niedawno ale wszystkie aktualizacje już instalowałem@Anawa

Gość
komentarz
komentarz

Zrób o co Cię prosiłem, czyli cofnij aktualizację na której są problemy i ją odinstaluj wchodząc w Windows update w ustawieniach i tam masz opcję czy jest aktualny to niżej jest na niebiesko sprawdź historię aktualizacji i kliknij w to i później znajdź przycisk odinstaluj aktualizację i wybierz tą która generuje problem i usuń ją.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.