x-kom hosting

Zainstalowałem sterownik Realtek High Definition Audio i moja głośność w słuchawkach się pogorszyła.

Jabkos
utworzono
utworzono

Otóż ostatnio szukałem sposobu na wyciszenie szumu w mikrofonie i natrafiłem na filmik gościa, który mówił o pobraniu sterowników Realteka. Video tutaj - 

 Zrobiłem wszystko jak kazał, pobrałem sterowniki. Jednakże ze strony na filmie mam równe 30KB/s prędkości pobierania, to pobrałem z innej strony - https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/download/19255/realtek-high-definition-audio-driver-for-windows-10-64-bit-for-nuc8i7hnk-nuc8i7hvk.html

Zainstalowałem, odpaliłem setup. Nie czytałem za bardzo co tam pisało, byłem zbyt podjarany moim mikrofonem. Pod koniec dopiero przeczytałem że coś zostało odinstalowane. Były to najprawdopodobniej moje stare sterowniki. Wtedy całkowicie "ogłuchłem". Zero dźwięku. Po ponownym zainstalowaniu dźwięk się pojawił, ale strasznie cichy. Zainstalowałem sterowniki Nvidii. Nic to nie dało. W systemie mam wszystko na 100% głośności i nie wiem co jest nie tak. Proszę o pomoc pls. Discord - Jabkoś#3703

TMRE
komentarz
komentarz (edytowane)

Sterowniki NVIDIA to odpowiedzialne są za grafikę, nie za dźwięk. 

Za dźwięk odpowiedzialny jest RealtekHD Audio For Windows. Otwórz mikser głośności , a jeżeli to nie pomoże to odinstaluj sterownik i wgraj stare sterowniki. 

Jaki system operacyjny?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.