x-kom hosting

Pakiet Office a Windows 7

Rock_1
utworzono
utworzono

Mam pytanie - mam Windowsa 7, który nie jest już wspierany, ale na razie nie chcę przenosić się na inny system. Czy jeżeli zainstaluję pakiet Office, to będę mógł normalnie z niego korzystać na tym systemie ? I czy sam system przez to nie ucierpi ?

Gość
komentarz
komentarz

A nie masz wbudowanego pakietu office ? Z tego co wiem to ciężko go pobrać z internetu dodatkowo oryginalny za darmo. Jak już to chyba możesz pobrać office 365. Niektóre licencję wymagają nowszego systemu, jeśli mówisz o office 2007 na windows 7 powinien działać. Z tego co wiem to office 365 już nie będzie wspierany jako aplikacja do 2023 więc nieuchronnie czeka użytkowników Windows 7 brak korzystania z formy aplikacji, jedynie zostanie 2007 office albo przez przeglądarke office 365.

Rock_1
komentarz
komentarz

Akurat mam Office 2007 i czytałem właśnie w wymaganiach, że on jest na Windows XP :D A aktualnie korzystam z 2010. Czy korzystanie z Office, który nie jest już wspierany, może w jakiś sposób źle wpłynąć na system ? Na przykład uszkodzić go ?

Anawa
komentarz
komentarz

Nie powinien uszkodzić, ale pytanie czy w ogóle zainstalujesz Office 2007 na nowszym Windowsie.

Rock_1
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Nie powinien uszkodzić, ale pytanie czy w ogóle zainstalujesz Office 2007 na nowszym Windowsie.

Myślałem o 2010, 2013 albo 2016.

Anawa
komentarz
komentarz

Z tymi wersjami nie powinno być problemu z instalacją.

Gawel
komentarz
komentarz
22 godziny temu, Anawa napisał:

Nie powinien uszkodzić, ale pytanie czy w ogóle zainstalujesz Office 2007 na nowszym Windowsie.

Ja mam od dawna 2007 i działa na 11. Nawet system pobiera jakieś Service Packi

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Ok, to już wiadomo, że działa :D

Gawel
komentarz
komentarz

Oczywiście aktualizacje są ostatnie jakie wyszły. Wsparcie skończyło się w 2017r. Klucz normalnie przyjmuje i aktywuje. Ja osobiście nie potrzebuje niczego innego, dopóki działa to używam

Anawa
komentarz
komentarz

@Gawel z ciekawości, nie ma problemów ze zgodnością, gdy edytuje się plik zapisany w nowszej wersji Office'a?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.