x-kom hosting

Przednie wejście słuchawek nie działa

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: slivero ,
xszymufinn
utworzono
utworzono

Witam, mam problem ze słuchawkami, mam komputer od roku i nie działa wejśćie przednie na słuchawki, wejście na mikrofon działa tylko na słuchawki nie. Z tyłu wszystkie wejścia działają. W starym komputerze miałem dokładnie to samo i teraz znowu problem przy nowym komputerze sie pojawia, wie ktoś o co chodzi?

slivero
komentarz
komentarz

Jaką masz obudowę ? Przewód od panelu jest podłączony do płyty głównej ? @xszymufinn

  • Dziękuję 1
xszymufinn
komentarz
komentarz

@slivero Krux astro, Przewód do podłączenia przedniego panelu USB 2.0 jeżeli chodzi o podpięcie tego to nie jest to podpięte widze, ale skoro nie jest podpięte to czy nie powinny nie dzialac wszystkie wejscia?

Jeszcze wspomne, że jeszcze z pół roku temu dzialalo wejscie na sluchawki, ale tez jak podpinalem je to tylko na 1 jej cos slychac bylo, 2 nie dzialala. Moze cos sie odpielo jak montowalem dysk ssd

slivero
komentarz
komentarz

Ten przewód odpowiada za działanie dwóch portów USB 2.0, które masz na froncie obudowy. Nie masz podobnego przewodu tylko z napisem Audio gdzieś niepodłączonego ? @xszymufinn

  • Dziękuję 1
xszymufinn
komentarz
komentarz

@slivero mam takie 2 podobne, oba nie podłączone 

slivero
komentarz
komentarz
6 minut temu, xszymufinn napisał:

mam takie 2 podobne, oba nie podłączone 

Z napisem USB czy Audio ?

  • Dziękuję 1
xszymufinn
komentarz
komentarz

@slivero nie widzę żadnego napisu, wysyłam zdjęcie 

IMG_20220831_143525.jpg

slivero
komentarz
komentarz

@xszymufinn To inne przewody. Pokaż zdjęcie całej płyty głównej. 

  • Dziękuję 1
xszymufinn
komentarz
komentarz
  • Rekomendowana odpowiedź
slivero
komentarz
komentarz

Ten przewód z lewej strony na dole wygląda na niedociśnięty. 

  • Dziękuję 1
xszymufinn
komentarz
komentarz (edytowane)

@slivero Wielkie dzięki - o to chodziło, docisnąłem przewód i wszystko działa :). Musiałem go jakoś odczepić gdy zakładałem dysk

slivero
komentarz
komentarz

@xszymufinn I super że mogłem pomóc :) Pozdrawiam i polecamy się na przyszłość

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.