x-kom hosting

Słuchawki do 200zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
RedSkull92
utworzono
utworzono

Live long and prosper

Poszukuję słuchawek do muzyki. Dawno dawno temu miałem Superlux HD681 i powiem szczerze, że najmilej je wspominam i a obecnie kosztują śmieszne pieniądze.

Posiadam NuForce uDac 3, więc będzie można co nieco wycisnąć.
Zależy mi na dobrym bassie, ale też żeby nie zagłuszał innych dżwięków.
Zawsze do wyznacznika używam muzyki z transformersów - jest moc, ale też piękna gra innych instrumentów.
Hans Zimmer też jest w na topie.
Fajnie jakby zagrały z RATM, LP, SOAD, ect..

Czy opłaca mi się dofinansować do droższych słuchawek czy też nie warto bo Superluxy są ok.
Chętnie bym zainwestował więcej $, ale wiadomo jakie czasy :(
 

  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz

Oczywiście opłaca się dopłacić tylko trzeba wiedzieć jakie wybrać, aby spełniały swoją rolę. Ja osobiście mam słuchawki Słuchawki nauszne MARSHALL Major IV Czarny są naprawdę dobre i jakość dźwięku jest na wysokim poziomie o to nie trzeba się martwić. 

Ja polecałbym Ci kupić Słuchawki BEYERDYNAMIC DT990 PRO dźwiękowcy z nich korzystają i audiofile dźwięki używane w studiach, idealne dla ciebie. 

Słuchawki nauszne SENNHEISER HD 560S Czarny również bardzo dobre słuchawki nawet może i lepsze od pozostałych.

RedSkull92
komentarz
komentarz

No to mi smaka narobiłeś na BEYERDYNAMIC DT990 PRO

RedSkull92
komentarz
komentarz

Kupiłem i powiem szczerze, że rewelka :)
Czysty dźwięk dają, a jak w Aimpie ciut podbije bas to mam to co chce .

Temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.