x-kom hosting

Przeglądarka się wyłącza

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
Rock_1
utworzono
utworzono

Mam pewien problem z Chromem na Windows 7. Czasami (nie zawsze) jak przewijam do góry lewym przyciskiem myszy, to przeglądarka się wyłącza. Co może być tego przyczyną i jak to naprawić ?

Gość
komentarz
komentarz

Spróbuj uruchomić chrome w trybie zgodności klikając na jego ikonę prawym przyciskiem i wybierz właściwości idziesz do zakładki zgodność i zaznaczasz "uruchom ten program w trybie zgodności dla windows 7" zastosuj i kliknij ok. 

Jak to nie zadziała to przeinstaluj chrome, jak to z kolei nie uda się to wyłącz program antywirusowy. Ostatecznie może masz zbyt mało pamięci ram lub zmień przeglądarkę.

Rock_1
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc. Sprawdziłem i nie wiedzieć czemu miałem uruchomioną przeglądarkę w trybie zgodności dla Visty. Ustawiłem tak, jak powinno być i czekam na efekty :)

  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz

Mam nadzieję, że już nie będzie się wyłączać, a jak będzie problem znowu to pisz smiało. 

Rock_1
komentarz
komentarz

A tak z innej beczki - gram w Football Manager 2016 i od kilku ładnych lat nie miałem żadnych problemów z crashami. Wczoraj natomiast takowy mi się przytrafił. Zauważyłem jednak, że od pewnego czasu mam problem z lewym przyciskiem myszy (mam Logitecha). Problem ten polega na tym, że czasami lewy przycisk działa jak prawy (np. otwierają się właściwości), albo po jednym kliknięciu mysz zachowuje się, jakbym klikał wiele razy. Czy to mogło być przyczyną crasha ? Wystąpił on, gdy kliknąłem w zakładkę "taktyka" w profilu jednej z drużyn.

Gość
komentarz
komentarz

Możesz zawsze przeinstalować grę, co do myszy to odinstaluj sterowniki wchodząc w menedżer urządzeń(możesz wpisać w wyszukiwaniu windows) potem wyszukaj zakładkę mysz i inne urządzenia wskazujące rozwiń zakładkę i tam powinna ukazać się twoja mysz, a dokładniej mysz zgodna z hid kliknij na to prawym przyciskiem odinstaluj urządzenie i uruchom ponownie komputer i zobacz czy problem nadal się pojawia. Może mysz jest zepsuta? Możesz też wyczyścić rejestr programem Ccleaner oraz przeskanowanie komputera wobec wirusów adwcleanerem i malwarebytes. Ostatecznie możesz zrobić format systemu, ale chyba reinstalacja sterownika co podałem wyżej powinna pomóc. Próbuj.

Rock_1
komentarz
komentarz
2 godziny temu, mpkox napisał:

Możesz zawsze przeinstalować grę, co do myszy to odinstaluj sterowniki wchodząc w menedżer urządzeń(możesz wpisać w wyszukiwaniu windows) potem wyszukaj zakładkę mysz i inne urządzenia wskazujące rozwiń zakładkę i tam powinna ukazać się twoja mysz, a dokładniej mysz zgodna z hid kliknij na to prawym przyciskiem odinstaluj urządzenie i uruchom ponownie komputer i zobacz czy problem nadal się pojawia. Może mysz jest zepsuta? Możesz też wyczyścić rejestr programem Ccleaner oraz przeskanowanie komputera wobec wirusów adwcleanerem i malwarebytes. Ostatecznie możesz zrobić format systemu, ale chyba reinstalacja sterownika co podałem wyżej powinna pomóc. Próbuj.

Dzisiaj kupiłem nową myszkę i przynajmniej ten problem mam z głowy :)

5 godzin temu, mpkox napisał:

Możesz zawsze przeinstalować grę, co do myszy to odinstaluj sterowniki wchodząc w menedżer urządzeń(możesz wpisać w wyszukiwaniu windows) potem wyszukaj zakładkę mysz i inne urządzenia wskazujące rozwiń zakładkę i tam powinna ukazać się twoja mysz, a dokładniej mysz zgodna z hid kliknij na to prawym przyciskiem odinstaluj urządzenie i uruchom ponownie komputer i zobacz czy problem nadal się pojawia. Może mysz jest zepsuta? Możesz też wyczyścić rejestr programem Ccleaner oraz przeskanowanie komputera wobec wirusów adwcleanerem i malwarebytes. Ostatecznie możesz zrobić format systemu, ale chyba reinstalacja sterownika co podałem wyżej powinna pomóc. Próbuj.

Aktualnie sprawa wygląda tak - kiedy pierwszy raz uruchomiłem grę po crashu, pojawił się jakiś komunikat o błędzie, włączył się Avast z informacją, że nie znaleziono zagrożenia i gra normalnie się odpaliła. Potem dla sprawdzenia kilka razy od nowa włączyłem grę i już nie było żadnych komunikatów i błędów, wszystko działało prawidłowo, nie było żadnych crashów. Co o tym wszystkim myśleć ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Aby upewnić się że to nie wirus powoduje crashe jednak warto przeskanować ten system dodatkowym oprogramowaniem antywirusowym jakie podałem : adwcleaner, malwarebytes. Na drugim komputerze mam avasta i on lubi wysyłać powiadomienia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.