x-kom hosting

Strasznie gorąco w kompie

Amstart
utworzono
utworzono

Witam Serdecznie

Mam pytanie co do temperatur komputera.

Temperatury:

Płyta główna 50 °C

Procesor 35 °C

Procesor graficzny 55 °C 65 °C przy intensywnym użyciu karty

Otoczenie procesora graficznego 44 °C

Maxtor 6Y120L0 46 °C

Maxtor 6Y120L0 44 °C

Wentylatory:

Procesor 1834 RPM

Typ procesora Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)

Nazwa płyty głównej Asus P4S800-MX

Karta wideo RADEON X800 Series Secondary (256 MB)

Karta wideo RADEON X800 Series (256 MB)

Akcelerator 3D ATI Radeon X800 Pro (R420)

Co myślicie kupi jakieś dodatkowe chłodzenie ? Jeśli tak to jakie ?

Pozdrawiam.

WolfiK
komentarz
komentarz

Temperatury w normie, radeony X800 to konstrukcja starszego, wielopotokowego typu, więc ma prawo mieć 65 stopni w stresie. (seria 6800 była bardziej ,,gorąca") Możesz sobie zainstalować wentylatory, sprawdź wymiary otworów w obudowie (na wentylator), wejdź w dział ,,polecane chłodzenia" i wybierz coś co będzie Ci odpowiadać.

jason182
komentarz
komentarz

Mysle ze zadnego wentyla nie potrzebuje. A jesli jest za goroca to mozesz zdjac jedna sciane obudowy.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ja bym dał jakiś nawiew z przodu na dyski - trochę Ci się grzeją. Ewentualnie jeszcze jeden wentylator z tyłu i masz mały wicherek w obudowie :) Generalnie jednak temperatury nie są złe.

snip91
komentarz
komentarz

Maxtory się dość mocno grzeją, więc tak źle nie jest, ja jednak bym zainwestował w 120mm na przód i tył. Koszt niewielki, a zawsze temp. niższe :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.