x-kom hosting

Redmi 9A - aktualizacja bezpieczeństwa

karolina92
utworzono
utworzono

Mam telefon Redmi 9A od ponad roku. Aktualizuję go regularnie, ale w "Stanie bezpieczeństwa" najnowsza aktualizacja bezpieczeństwa jest od 01.06.2021r. więc trochę dawno, a nie da się wyszukać nowszej. Czy po prostu u mnie jest coś nie tak, czy to faktycznie jest najnowsza aktualizacja? Chciałabym zainstalować aplikację bankową, ale nie wiem czy w takim razie telefon jest dobrze zabezpieczony. Gdyby to było pomocne to Wersja MIUI jest 12.0.14.

Mogeto
komentarz
komentarz

Starsze telefony nie dostają aktualizacji ani poprawek bezpieczeństwa. Taka polityka producentów, aby ludzie kupowali nowsze modele. Nie zawsze, ale w większości tak.

Niemniej - jeżeli nie masz naściąganych żadnych syfów, to nie powinno być problemu. Dla pewności pobierz sobie jakiegoś antivirusa z marketu i przeskanuj.

Gawel
komentarz
komentarz

Xiaomi to nie Samsung który regularnie aktualizuje telefony. Tym bardziej że czasami producenci zapewniają aktualizacje przez określony czas a potem niech się klient wali

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.