x-kom hosting

czy komputer będzie działać bez jednej nóżki na kbc

Toomis
utworzono
utworzono

Witam

mam płytę główną gigabyte ga78lmt-s2 chodzi o to, że  komputer samoistnie się wyłącza po 10 15 i 30 min potem był bluescreen i się resetuje na nowo  , procesor fx 6300 , goodram 1x8gb ddr3, zasilacz jakiś akyga 400w zasilacz jest spoko bo sprawdzałem , komputer dostałem od kumpla, później zauważyłem że układ kbc ma dzwona jak by coś pomiędzy nóżkami kiedyś się dostało i 2 nóżki nachodziły na resztę przez co było zwarcie. Teraz mam pytanie bo jedną nóżkę naprostowałem , a druga odpadła od samego dotknięcia,  była bardzo poluzowana , czy to będzie działać bez tej jednej ??. Wyliczyłem że jest to 55 nóżka, czy jednak muszę wykombinować nowy układ lub płytę ??  układ IT8728F.

 

300523244_2302385269917644_6392828641383866511_n.thumb.jpg.0b321ef2ba93074ac4c639deb2e06e2e.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Używaj dalej tej Akygi to komp na pewno nie będzie działał, to jeden z najgorszych zasilaczy z czarnej listy a te resety są od niestabilnych napięć jakie daje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.