x-kom hosting

Problem z kompytybilnością AIO na Lga 1700.

silent_
utworzono
utworzono

Siema planuje kupować Aio do intela 12 generacji a dokładnie https://www.x-kom.pl/p/637453-chlodzenie-procesora-corsair-icue-h100i-elite-capellix-white-2x120mm.html problem jest taki że xkom dodał taką notkę: "Jeżeli kupujesz to chłodzenie z myślą o procesorze 12. generacji, dodaj w koszyku kod corsair-bracket podczas składania zamówienia." No i dodałem kod a oni mi na to że: "Usunęliśmy kod promocyjny corsair-bracket. Kod jest niepoprawny, skończył się już czas promocji lub liczba dostępnych kodów" .Szczerze nie chce mi się pisać do supportu xkomu, który pewnie i tak mnie oleje, pozatym znalazłem to aio taniej na amazonie. Problem jest w tym że nigdzie nie umiem znaleźć kitu do zamontowania na lga 1700 na oficjalnej stronie corsaira jest out of stock, dosłownie nigdzie nie umiem znaleźć. Cieszyłbym się gdyby ktoś był na tyle miły i mnie oświecił i powiedział gdzie taki zestaw kupić lub czy na przykład po napisaniu do korsarzy mi takowy wyślą w co wątpie.

  • 2 tygodnie później...

KillaHill
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.