x-kom hosting

Coś blokuje mi witryny farmer.pl oraz wnp.pl

Domek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem, ponieważ coś blokuje mi witryny farmer.pl oraz wnp.pl

Gdy otwieram tą domenę na dowolnej przeglądarce nawet trybie prywatnym to wyskakuje mi komunikat 

Cytuj

Serwer wnp.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Jednak pod Tor browser czy VPN witryna działa. O co w tym chodzi ?

 

 
 

Anawa
komentarz
komentarz

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Na innych przeglądarkach jest ten sam problem?

Domek
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam wiele przeglądarek i na każdej przeglądarce tak jest. Zresztą o tym pisałem.  No z  wyjątkiem tor browser. Tam o dziwo te strony chodzą.

Używam chyba wszystkich, microsoft Edge, chrome, waterfox oraz operę (rzadko), brave i vivaldi (tą bardzo rzadko).

Anawa
komentarz
komentarz

Jakiego masz dostawcę Internetu? Jeszcze jakieś strony się nie wczytują?

Domek
komentarz
komentarz

Orange neostrada

Anawa
komentarz
komentarz

I jeszcze jakieś inne strony się nie wczytują? Jak otwierasz te strony na innym urządzeniu w obrębie tej samej sieci to dalej strony się nie wczytują?

Domek
komentarz
komentarz (edytowane)

Na razie nie zauważyłem poza dziwniejszymi sytuacjami np. na niektórych stronach jak empik zamiast pdf z reklamacją wyskakuje mikro pdf z napisem w środku undefinied. 

Czy niemożnością zarejestrowania się na niektóre witryny jak eukasa, krzesla-zdrowotne(ta firma sprzedaje tylko przez internet) rozszerzenie domeny ominę, ponieważ była byto za dużo reklama... To akurat  może być tymczasowym problemem witryn  niezwiązanym z  tematem, choć wszystkie te firmy te uważają, że to niemożliwe by na tych stronach działy się takie rzeczy. 

Bromidum
komentarz
komentarz

Wykona profilaktyczne skanowanie RogueKiller Anti Malware.

Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).    

Zmień serwer DNS na Quad9 → https://www.youtube.com/embed/aujUl3yt6nM?autoplay=1 (podstawowy 9.9.9.9, zapasowy 149.112.112.112) 
Wykonaj czynności wskazane w poradniku do Chrome → https://soo.bearblog.dev/chrome/ 

Któreś rozwiązanie pomogło? Jeśli będzie dalej problem to załącz logi FRST, które wygenerujesz w programie opcją „skanuj”. Powstałe pliki tekstowe "frst.txt" oraz "addition.txt" udostępnij tutaj jako załącznik.

  • Dobra wypowiedź 1
gavron7
komentarz
komentarz
Dnia 26.08.2022 o 05:41, Bromidum napisał:

eśli będzie dalej problem to załącz logi FRST,

Ale wtedy zmien dział :) albo poproś o przeniesienie :P

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.