x-kom hosting

Chłodzenie aio 360 pod i9 10900kf

disojka
utworzono
utworzono

Siemka,na wstępie zaznaczę że nie znalazłam na forum odpowiedzi (albo źle szukałam :D). Jako że najprawdopodobniej moje obecne aio trzeba spisać na straty a nie ufam już chłodzeniom od tej marki i wolę zwrot pieniędzy stoję przed wyborem nowego chłodzenia,koniecznie 360 bo tylko takie wejdzie mi do obudowy i koniecznie aio pod moją i9 10900kf. Myślałam o Arcticu Liquid Freezerze, NZXT Krakenie X73 albo czymś od Fractala. Napiszcie który wybór będzie lepszy a może coś jeszcze innego,dajcie wtedy nazwę. Procka nie podkręcam, nie zależy mi na żadnych ledach w chłodzeniu,komputer służy w 99 procentach do samych gier i zależy mi żebym nie miała w nich 100 stopni po 15 minutach jak teraz :D
Miłego week wszystkim i z góry dzięki za pomoc w podjęciu decyzji ;)

disojka
komentarz
komentarz

@ero123 dzięki za odpowiedź, a wsadzone na froncie nie będzie miało wielkiego wpływu na temperatury niż wsadzone na górze nie? ;)

ero123
komentarz
komentarz

Aj, wprowadzilem Cie w blad, w TD500 tylko max 240 na top, a w TD500 Mesh wejdzie 360, bo Ty masz Td500 mesh patrzac po innych tematach?

 

MasterBox TD500 Mesh Mid Tower Case | Cooler Master

Radiator Support - Top 120mm, 240mm, 360mm, (44mm max motherboard component height)

 

 

 

 

 

 

Tylko musialbys zmierzyc, bo tak jak mowie arctic liquid freezer ma dosyc gruba chlodnice

disojka
komentarz
komentarz

@ero123 tak, td500 mesh mam, no właśnie trzeba będzie pomierzyć,jak nie wejdzie na górę to na przód wsadze i tyle ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.