x-kom hosting

Problem z słuchawkami

xxoilwka
utworzono
utworzono

Witam! Kupiłam słuchawki Corsair HS35 i problem jest taki, że po podłączeniu słuchawek pokazuje ze mikrofon działa (faktycznie mnie słychać np. podczas rozmowy) ale ja nie słyszę żadnego dźwięku. Aby go usłyszeć musze ponownie uruchomić laptopa (HP OMEN 15). Jak to naprawić aby działały od razu po włączeniu? Dodam, że wczoraj zaktualizowałam sterowniki audio przez ccleaner. Proszę o pomoc.

Gość
komentarz
komentarz

Wejdź w menedżer urządzeń i kliknij w dźwięk zakładkę i odinstaluj te sterowniki klikając prawym przycisk myszy na  pewnie Realtek , które zainstalowałaś po czym uruchom ponownie komputer. 

Po deinstalacji wejdź w Windows update i pobierz aktualizację. Znowu uruchom ponownie komputer po tej operacji. 

Gdy to się nie powiedzie wpisz w wyszukiwaniu Windows rozwiązywanie problemów i wybierz problem z audio. Zaczekaj chwilę i powinno Ci pokazać jaki jest problem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.