x-kom hosting

Ciche nagrywanie mikrofonu

NatalaK
utworzono
utworzono (edytowane)

Laptop lenovo legion 5 - nowy

Słuchawki

1) spc gear viro z mikrofonem

2) wf1000xm4

 

Po podlaczeniu 2 sluchawek ludzie narzekali, ze bardzo slabo mnie slychac mimo, ze na telefonie rozmowy sa ok.

 

Kupilam wiec sluchawki nr 1 i jest ten sam problem. W opcjach dzwieku przy testowaniu i normalnej mowie windows mowi ze wykryl np. 3% glosnosci.

 

Wszystko mam na maksa razem ze wzmocnieniem mikrofonu +30db w ustawieniach. Na discordzie rowniez wszystko jest na maksa.

 

Jaka moze byc przyczyna, duzo googlowalam i wszyatko co znalazlam robilam ale mimo wszystko nadal bardzo cicho odbiera oba mikrofony i na kablu i na bluetooth.

 

Proszę pomóżcie, to musi byc cos z systemem.. sterowniki sa aktualne tak mówi windows. Mozliwe ze jakas apka od lenovo to scisza? Lub gdzies w systemie jest to jeszcze blokowane :/?

 

W opcjach ustawilam aby bylo slychac mikrofon w sluchawkach i jest rzeczywiscie cicho

 

W lenovo vantage jak mam mikrofon na 0 glosnosc nagrywania to nie dziala, a czy mam ok ok 5 procent czy na 50 czy na 100 to tak samo cicho slysze siebie sama w sluchawkach. Jakby zwiekszenie glosnosci nagrywania w ogole nie wplywalo na to jak glosno nagrywa mikrofon

 

NatalaK
komentarz
komentarz

Up

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.