x-kom hosting

Płatny antywirus, który mało obciąża system

WiktorqXX
utworzono
utworzono

Witam,

Polecacie jakiegoś płatnego antywirusa który mało obciąży system?

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma dobrego antywirusa który nie obciąża systemu i skutecznie chroni , no chyba że nie chcesz płacić to zostaje Windows Defender. Mało obciąża z tego co wiem to Panda i Norton jak już chcesz iść tą drogą. Teraz prawie każdy antywirus jest zasobożerny, nawet bardziej jeśli nie dasz mu odpowiednich komponentów.

Mogeto
komentarz
komentarz

AdwCleaner dobrze wykrywa szkodliwe oprogramowanie, nie obciąża systemu bo nie pracuje w tle, ale nie ma ochrony w czasie rzeczywistym.

WiktorqXX
komentarz
komentarz

A co sądzicie o eset?

Gość
komentarz
komentarz

według mnie program antywirusowy musi być uruchomiony i działający razem z systemem w czasie rzeczywistym no chyba że nagromadziłeś dużo wirusów i nie chcesz korzystać z antywirusa i chcesz okresowo skanować to  wybierasz adw cleaner i inne programy typu malwarebytes.  Eseta też możesz wybrać, z tego co wiem to dobrze wykrywa wirusy, no każdy płatny antywirus jaki wybieresz z czołówki jest potężny.

WiktorqXX
komentarz
komentarz

A wypisał byś proszę te najlepsze antywirusy z "czołówki"?

Gość
komentarz
komentarz

1. Norton 360

2. BitDefender

3.TotalAV

4. Intego

5.McAfee

6. Avira

8. Avast

9. Panda

10. Malwarebytes do skanowania okresowego

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.