x-kom hosting

Pliki utworzone w programie bez licencji

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
flip_flap
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, czy da się ustalić czy plik został utworzony w programie bez licencji (pirackim) czy nie ma takiej możliwości? A jeśli tak czy istnieje możliwość żeby zweryfikować czy dany plik ma zapisane dane odnośnie utworzenia pliku? 

 

Lub czy istnieje szansa, że plik utworzony w programie z licencją, ale edytowany w pirackim również okaże się ryzykowny?

Edytowane przez flip_flap
Dopisanie pytania

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Nie wydaje mi się, aby byłoby to możliwe...

 

Swoją drogą, coś więcej możesz napisać... ?

flip_flap
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa chciałem się pobawić we freelancing, podorabiać jakieś małe sumki, nabrać doświadczenia. Niestety licencja do programu (w tym przypadku Solidworks) to koszt grubo ponad 20 tys. złotych, co bez działalności się nie kalkuluje. 

 

Ewentualnie mam też dostęp do licencji studenckiej, ale nie jestem pewien czy to coś zmienia. 

Edytowane przez flip_flap
  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Przeczytaj warunki licencji studenckiej, może pozwala tworzyć projekty na własny użytek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.