x-kom hosting

__ Czy mogę włożyć każdą pamięć n ddr2 __ ? ? ?

Kuba101
utworzono
utworzono

Witam,

Mam płytę: GA-8I915P Duo Pro

Specyfikacja:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/g...5p_duo_pro.html

Czy mogę do niej włożyć każdą pamięć na DDR2 tzn. czy nie ma różnicy czy ma cl4, cl5, czy 533MHz, 667MHz, 800MHz ? ? ?

Włożę każdą na DDR2 ? ? ?

W tej chwili mam 2x256MB ... Zamierzam kupić 2x1024MB

Jakiego producenta polecacie?

Z góry dzięki za odpowiedzi

:)

astrorek
komentarz
komentarz

Wejdzie ci pamięć o każdych opóźnieniach. Jak chcesz mieć pamiątki do tej płyty to najlepiej Kingston 2x1gb 667mHz lub ew. jakieś słabsze, gdyż twoja płyta obsługuje tylko 400/533, więc ci zwolnią do 533.

webber
komentarz
komentarz

http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/g...5p_duo_pro.html

Ta płyta? Bo link nie działa

Supports dual channel DDRII 533 / 400 DIMM

Najlepiej dobrać nowe pamięci do tych co teraz masz.

astrorek
komentarz
komentarz

A ty masz pamięci DDR czy DDR2? Bo ta płyta chyba ma złącza i DDR i DDR2, i jeżeli masz DDR, a chcesz mieć DDR2, to musisz jedne wyjąć, bo chyba można mieć tylko jeden rodzaj pamięci.

kanar123
komentarz
komentarz

Tak pamiec może mieć tylko 1 rodzaj.... np DDR2 lub DDR i nigdy razem...

Kuba101
komentarz
komentarz

Z tego co zrozumiałem to mogę włożyć pamięć ddr2 np. 667mhz czy 800mhz ale przez płytę maksymalnie będzie 533

tak?

gandzia91
komentarz
komentarz

Jeśli wogule komputer się włączy to te pamięci będą go raczej mulić. Najlepiej kupić pamięci które taktowanie obsługuje twoja płyta główna.

webber
komentarz
komentarz

to te pamięci będą go raczej mulić.
Nic nie będą mulić
to mogę włożyć pamięć ddr2 np. 667mhz czy 800mhz ale przez płytę maksymalnie będzie 533
Tak, po prostu zwolnią do 533MHz ale będą działać poprawnie. Napisz, jakie teraz masz zainstalowane pamięci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.