x-kom hosting

Gmail i foldery Wszystkie i Ważne

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: orka ,
orka
utworzono
utworzono

Witam

 

Korzystam z poczty gmaila. Ogólnie jestem zadowolony ale jest jedna rzecz. Denerwują mnie foldery Wszystkie i Ważne bo kiedy opróżniam folder Kosz to gmail zatrzymuje(archiwizuje?) skasowane maile w folderach Wszystkie i Ważne. Bałagan się robi. Czy jest jakiś sposób aby temu zaradzić np. odłączyć jakoś foldery Wszystkie i Ważne?

 

pozdr

gavron7
komentarz
komentarz
6 godzin temu, orka napisał:

opróżniam folder Kosz to gmail zatrzymuje(archiwizuje?) skasowane maile w folderach Wszystkie i Ważne

Jak? Chyba właśnie robisz archiwizuj a nie opróżniasz...

 

 

  • Rekomendowana odpowiedź
orka
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale ja nie robie żadnej archiwizacji ,po prostu w folderu odebrane wybieram maile do skasowania, zaznaczam je wciskam usuń, następnie przechodze do folderu Kosz i zaznaczam że chce opróżnić kosz. i opróżniam. Natomiast mimo tych operacji pozostają mi cały czas maile te które skasowałem z folderu odebrane i z kosza. Dodam, cały czas pozostają w folderze Wszystkie i Ważne.

Nie jestem pewien na 100% ale chyba namierzyłem opcje która tak a nie inaczej się zachowywała. Musze sprawdzić. 

Już sprawa rozwiązana. Po prostu w ustawieniach w POP/IMAP trzeba wyłączyć Automatyczne Usuwanie i potem poniżej zaznaczyć aby od razu usuwał ze wszystkich folderów.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.