x-kom hosting

Google Chrome - znikający motyw

patton9
utworzono
utworzono

Mam jeszcze jedno pytanie od jakiegoś czasu nie mge sobie poradzić z przegarka google chrome tzw.

  • Kiedy wklejam sobie w strone główną google jakiś motyw  jak widać (np most) poniżej po kilku dniach ten motyw mi znika pozostawiając tylko białą stronę bez paska wyszukiwania oraz cztery ikonki poczym powracam do ustawień i musze zrobić wszysko od nowa i tak cały czas po kilku dniach to tak wyglada jak by był włączony jakiś czas i wygląd sie nie trzyma.
  • Odinstalowałem google i ponownie wgrałem sprawdzałem na innych komputerach ustawienia i zrobiłem jak u nich i mimo tego cały czas po kilku dniach po właczniu przeglądarki wyglad sie kasujei czynności musze powtóżyć jak to naprawić co jest przyczyną .image.thumb.png.17fe7126a45b444fbc2e7579f0690431.png

Anawa
komentarz
komentarz

Ten motyw jak ustawiasz?

patton9
komentarz
komentarz

jakikolwiek nie ma reguły

 

Anawa
komentarz
komentarz

W sensie w jaki sposób ustawiasz motyw? Chodzi mi o to, jakie czynności wykonujesz?

patton9
komentarz
komentarz

Ok kiedy zresetuje się mi wyglad strony glównej tak jak widać muszę wejść do ustawień google -Resetowanie komputera i czyszczenie danych- przywróć ustawienia do wartośći domyślnych -resetuj ustawienia.

Po tych czynnościach powaracają ikony oraz pasek wyszukiwania google z białym tłem uatawiam sobie jakikolwiek motyw w tym przypadku np most lub co kolwiek innego moge pobrać motyw z dostosuj tą strone luba pobrać wygląd z chrome web store.

Gdy już dokonam te czynności ustawie siobie co kolwiek dla uciechy oka muszę po otwarciu np WP ONET czy cokolwiek innego muszę dokonać akceptacji portalu banku czy innych stron i tak do czsu około 5 dni po czym strona znowu sie kasuje i czynności powtarzam do znudzenia.

Jestm ciekawy co sie zepsulo lub jaki czynnnik wplywa na ten fakt. Być może jesli udzieli się mi wskazówek bedę mógl sam sobie z tym poradzic nie angażując kogoś z zewnatrz.    Za pomoc z góry bardzo dzierkuję i czekam na wskazowki.

 

W ustawienia mam pozaznaczane: 

i wszystkie inne obcje.

 

image.thumb.png.9fb67a4b999592802d47e4cdf46860f7.png

Anawa
komentarz
komentarz

Czyli w zasadzie wszystkie ustawienia się resetują czy tylko ten motyw... ?

patton9
komentarz
komentarz

Po zresetowaniu ustawień wszysko wraca do normy ale ponownie trzeba wszysko ustawić wyglad strony oraz  strony które sie otwiera np WP Onet  każdą otwieraną ikonke pod paskiem wyszukiwania google czyli wszysko od nowa i tak w kółko mija kilka dni i ponownie trzeba zresetować (Resetowanie komputera i czyszczenie danych). Co jest przyczyna nie wiem a chcił bym sie dowiedzieć na poczatkiu sie tym nie przejmowalem ale teraz robi sie to irytujace. Prosze o wskazówki fachowca.

Anawa
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to, czy po kilku dniach znika tylko motyw czy może jeszcze resetowane są przy okazji inne ustawienia... ?

patton9
komentarz
komentarz

ok zmienia sie ustawienie w wygladzie jak poniżej przestawia się na Strona Nowa Karta trzeba ustawic spowrotem na adres http.//www.google.com/ 

 Zaznaczam ponownie jak widacć na slajdzie. Dziekuje panu za cierpliwość.

 

image.thumb.png.00a125d4fb234ba9bc6bada230cfcbfe.png

Anawa
komentarz
komentarz

Zacząłbym od reinstalacji Google Chrome. Sprawdź też, czy nie ma aktualizacji do zainstalowania.

patton9
komentarz
komentarz

 

I właśni tak to wygląda po kilku dniach teraz wszysko musze zrobic o nowa.

 

image.thumb.png.93f30f0273bf0429c7d3514ae7395679.png

Gdzie znaleźć aktualizacji do zainstalowania chrome. Na tą chwilę mam tak.

 

image.thumb.png.6f17ed942e6ed0bb8a0df29668cdfa1f.png
 

Mam aktualną wersje chrome juz po wszystkich czynnościach czyli po resecie slajd u góry.

Anawa
komentarz
komentarz

I odinstalowałeś i zainstalowałeś ponownie przeglądarkę?

patton9
komentarz
komentarz

Tak

Anawa
komentarz
komentarz

Masz włączoną synchronizację danych? Widzę, że logujesz się do konta Google. Spróbujesz też wylogować się i zalogować ponownie.

patton9
komentarz
komentarz

Gdzie to zlaeźć i jak ustawić

Anawa
komentarz
komentarz

W prawym górnym rogu masz fioletową ikonkę z literą "P" - tam klikasz.

patton9
komentarz
komentarz

O to chodziło

 

image.thumb.png.5a8b00f963f2b79c3064bd89bf4922c5.png

image.png

Anawa
komentarz
komentarz

Tak, w Google Chrome.

patton9
komentarz
komentarz

Tak to teraz wygląda jedyną rzecz jaka zrobiłem to nie było zaznaczone synchronizacja haseł teraz już jest może to pomoże

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Daj znać po paru dniach czy wszystko jest w porządku.

patton9
komentarz
komentarz

ok

  • Dobra wypowiedź 1
patton9
komentarz
komentarz

Nie stety po 5 dniach sytuacja jest jak było poddaje się za jakis czas pójdę do jakiegoś majstra niech zobaczy ja już nie mam siły.

Znowu ustawiam ponownie wszysko od poczatku. buuuuuuuuuuubuuuuuuu:beksa::beksa:

 

image.thumb.png.ffc9c53566f39a3ab00ff18db3057644.png

Zauważyłem że mam z sześć różnych kont na Google wszystkie usunąłem i zostawiłem aktualne  zsynchronizowałem adres pomocniczy i ustawiłem tak jak poprzednio w ustawieniach może teraz sie uspokoi może kilka kont sie gryzło walczę dalej.

 

image.thumb.png.f6ba8a70919b9c0830b17b870f803577.png

Anawa
komentarz
komentarz

Być może. Sprawdź też, czy bez logowania się na jakiekolwiek konto zmieniają się ustawienia.

patton9
komentarz
komentarz

OK

Sprawdziłem na słuzbowym wylogowalem konto Google (synchronizacja) i nic sie nie zmieniło oprócz tego że chce ponownego się zalogowania.

Konto mam podpięte na prywatnym i słuzbowym na słuzbowym nic sie nie dzieje tylko u mnie na laptopie.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.