x-kom hosting

Błąd okna logowania w aplikacjach Microsoftu

szymo674
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, odkąd rozpocząłem swoją przygodę z windowsem 11 mam pewien znaczny problem z logowaniem się do konta microsoft. Ten błąd pojawia się w każdej aplikacj wymagającej logowania do konta microsoft która wykorzystuje właśnie takie okienka, czyli nie mogę się zalogować do Teams lub Forzy Horizon 4. Próbowałem czegokolwiek ale nie pomagało. Chcę też nadmienić że reinstall windowsa nie wchodzi w grę. 

Edytuj-_1_1_.gif

eryk93
komentarz
komentarz

Najlepszy byłby powrót do W10, W11 jest wciąż świeży i dopracowywany, więc takie bugi będą występować

szymo674
komentarz
komentarz

@eryk93 Znaczy tak ale bardzo bym nie chciał, najgorsze że w internecie nie znalazłem żadnego rozwiązania.

eryk93
komentarz
komentarz

Sprawdziłbym jeszcze aktualizacje, uruchamiając aplikację jako administrator jest to samo?

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy aplikacje, które używają tego logowania są uruchomione (zakładka "usługi") i w razie czego zmień ustawienia tak jak na filmie poniżej:

 

  • Dobra wypowiedź 1
szymo674
komentarz
komentarz

@Anawaproblem jest typu tego że to mi się dzieje w każdej aplikacji chyba że jak włączę to, to znowu mi będzie wszędzie działać.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź chociaż w jednej, czy będzie działać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.