x-kom hosting

Problem z instalacją Windows 10 z pendrive - Laptop HP Compaq 630

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: komarzycho ,
komarzycho
utworzono
utworzono

Cześć!

Kuzynka próbowała zresetować ustawienia w laptopie i przywrócić system od nowa ( prawdopodobnie Start > Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Odzyskiwanie > Resetuj ustawienia tego komputera )

Wyskakuję teraz następujący błąd :

639601448_WhatsAppImage2022-08-12at14_16_02.thumb.jpeg.0efa51ef049023cb84146f6dd2b62915.jpeg

 

Nie mogę ponownie uruchomić instalacji. Wrzuciłem też pendrive z windows 10, ale nie czyta...

 

Laptop HP Compaq 630 

 

Prośba o jakieś podpowiedzi.

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

To znaczy skąd wiesz, że nie czyta z pendrive? Wchodziłeś w BIOS i nie widzi pendrive'a? Sprawdzałeś inny port USB?

  • Dziękuję 1
komarzycho
komentarz
komentarz

W biosie widzi pendrive i jak próbuje z niego odpalić instalkę to długo wczytuje i nic się nie dzieje.

Gość
komentarz
komentarz

To musisz poczekać chwilę zanim się wczyta może to trochę potrwać, jeśli masz słabego komputra. Jak widzę dobrze to robicie przywrócenie do ustawień fabrycznych a nie instalacje.

  • Rekomendowana odpowiedź
komarzycho
komentarz
komentarz

Czekałem bardzo długo na końcu pojawia się na ekranie coś dziwnego... Naciskam spacje i restart

image.thumb.jpeg.72043399c3dd9b82ac402bb155edf618.jpeg

Zmieniłem pendrive z windows 10 na MBR z GPT i instalacja poszła. Dziękuję za pomoc.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.