x-kom hosting

Wiatrak Crorsair iCUE Static Pressure do ''chłodnicy'' w chłodni wodnej procesora ?

wokanone
utworzono
utworzono (edytowane)

Hello, zepsuł mi się wentylator i kupiłem zamiennik od Static Pressure ogłoszenie;

 

'' https://allegrolokalnie.pl/oferta/wiatrak-corsair-120mm-rwf0041 ''

 

I po przemyśleniu nie mam pojęcia czy static pressure będzie dobry do tego typu chłodzenia ? dzwoniłem do swojego serwisu

i usłyszałem, że słabo bo wentylator powinien zwalniać i przyśpieszać tak, żeby odpowiednio regulować temperaturę procesora.

Ale z drugiej strony wyczytalem, ze nie dokonca static pressure oznacza jedno-poziomowość wentylatora, tylko to, że tworzy 

statyczne ciśnienie w komorze komputera co działa korzystnie na cyrkulacje powietrza (?) ....  :co:

w każdym razie nie mam bladego pojecia. :help:

 

 

 

20220810_210256.jpg

wokanone
komentarz
komentarz

serio nikt nie wie ?

wokanone
komentarz
komentarz

Hello, zepsuł mi się wentylator i kupiłem zamiennik od Static Pressure ogłoszenie;

 

'' https://allegrolokalnie.pl/oferta/wiatrak-corsair-120mm-rwf0041 ''

 

I po przemyśleniu nie mam pojęcia czy static pressure będzie dobry do tego typu chłodzenia ? dzwoniłem do swojego serwisu

i usłyszałem, że słabo bo wentylator powinien zwalniać i przyśpieszać tak, żeby odpowiednio regulować temperaturę procesora.

Ale z drugiej strony wyczytalem, ze nie dokonca static pressure oznacza jedno-poziomowość wentylatora, tylko to, że tworzy 

statyczne ciśnienie w komorze komputera co działa korzystnie na cyrkulacje powietrza (?) ....  :co:

w każdym razie nie mam bladego pojecia.

 

 

 

 

20220810_210256.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.