x-kom hosting

Problem z mikrofonem

Anonimowy1979
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, ostatnio zainstalowałem program typu soundpad (który odtwarza dźwięki nakładając na mikrofon) i nie zadziałał. Jednak to nie było problemem, bo teraz mikrofon w każdej aplikacji, czy systemowej, czy nie jest bardzo cichy, mimo, że w ustawieniach ma czułość, wzmocnienie na maxa. Jeśli ktoś ma pomysł jak to rozwiązać byłbym bardzo wdzięczny.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie zadziałał program bo może nie masz w systemie pakietu media feature pack, odinstaluj mikrofon i uruchom komputer ponownie. Żeby soundpad Ci zadziałał wejdź w aplikacje i kliknij funkcje opcjonalne, i tam wpisz pakiet media feature pack coś takiego i zainstaluj to. To jest niemożliwe żeby mikrofon działał ci ciszej po prostu obstawiam opcję że w tle soundpad puszcza dźwięki i wtedy mikrofon może działać ciszej chyba że masz opcje wycisz mikrofon podczas odtwarzania sam wiem bo korzystałem z tego programu. Pozdro

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.