x-kom hosting

fotoedytor W10

BODZIO76
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.

Poszukuję pomocy, gdyż o kilku dni mój fotoedytor W10 obraził się na mnie. Do tej pory zdjęcia, filmy nagrane telefonem po podłączeniu USB otwierał się edytor zdjęć i mogłem je przesłać do komputera. Teraz wygląda tak, że w edytorze zapisują się jakieś śmieci (jest tego kilka tysięcy, są to najczęściej loga aplikacji albo jakieś dziwne obrazki, których nie mam w telefonie i komputerze.

Wyczyściłem dane fotoedytora, zresetowałem go, odinstalowałem i na nowo zainstalowałem, ale problem pozostał. Nie robiłem żadnych rewolucji z W10. Próbowałem z innym telefonem i to samo. Spróbowałem przesłać plik ze zdjęciami (kilka) na pocztę, ale gdy próbuję odtworzyć na edytorze zapisuje się tylko jedno zdjęcie, choć plik zawierał ich kilka.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Co to jest za "fotoedytor"? Jak konkretnie nazywa się program d edycji zdjęć, o którym piszesz?

BODZIO76
komentarz
komentarz

Zdjęcia W10,ta apka działała normalnie

Anawa
komentarz
komentarz

Z poziomu "aplikacji i funkcji" znajdź Zdjęcia Microsoft, następnie wybierz "opcje zaawansowane", przewiń w dół i sprawdź opcję "napraw" albo "resetuj":

zdjecia_microsoft(1).png

BODZIO76
komentarz
komentarz

Tak jak napisałem wcześniej, wykonałem te czynności, nawet odinstalowałem i nic

 

Anawa
komentarz
komentarz

W takim razie może gdzie indziej leży problem... przeskanuj komputer programem typu Malwarebytes.

BODZIO76
komentarz
komentarz

Niestety wszystkie czynności wykonałem, przeskanowałem Malwarem. Nie ma trojanów i wirusów. Pomimo, z mam spore doświadczenie z taką sytuacją się nie spotkałem, dlatego napisałem, bo może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Będę zmuszony preinstalować W10, choć ten system działał ok. pół roku. mimo wszystko dzięki za rady.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.