x-kom hosting

Po włączeniu komputera zmieniła się rozdzielczość ekranu i nie można jej zmenić

MrLoup
utworzono
utworzono

Witam, po włączeniu komputera zmieniła mi się rozdzielczość ekranu. Gdy wszedłem w ustawienia aby zmienić rozdzielczość na odpowiednią to zmienić się jej nie da, próbowałem już chyba wszystkiego i nic. Bardzo prosze o pomoc.

20220806_182048.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Wysil się chociaż i podaj dokładną specyfikację komputera :facepalm:

MrLoup
komentarz
komentarz

Właściwości:

- Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU

- 8gb RAM

- 64 bitowy

- Windows 10 Pro

- AMD Radeon R9 200 Series

@anioł2009

anioł2009
komentarz
komentarz

Zasilacz ? marka, moc ?

 

Karta r9 270/290 ?? Ma swoje lata - mogła wyzionąć ducha. 

MrLoup
komentarz
komentarz (edytowane)

Karta wraz z zasilaczem była wymieniana z kilka dobrych tygodni temu.@anioł2009

anioł2009
komentarz
komentarz

Ale to używana karta prawda ?  Skąd wiesz przez co przeszła?  Bez podmianek jednak nie obędzie się bo kupowanie w ciemno to lekkomyślność...Jeśli nie masz skąd pożyczyć części to pozostaje Ci niestety serwis

MrLoup
komentarz
komentarz

Komputer był oddawany do serwisu gdzie wymienili mi kartę wraz z zasilaczem na nowy ze względu na źle dobrany sprzęt przez osobę składającą mi komputer. Dziś byłem w serwisie gdzie powiedziano mi żebym przyszedł w poniedziałek, próbowałem chyba wszystkiego no ale nic, poczekam do poniedziałku i się zobaczy. Dzięki wielkie za chęci.

anioł2009
komentarz
komentarz

Z takimi problemami jest tak ze nic wiecej sie nie wyczaruje przez forum. Podmianka na inna karte trwa 5 minut i wiesz na czym stoisz a pisanie i gdybanie tydzien na forum to strata czasu ;) daj znać co tam wyczaruje serwis 

MrLoup
komentarz
komentarz

Właśnie włączyłem komputer i wszystko wróciło do normalności xD. Wczoraj włączyłem komputer to sie zmieniła rozdzielczość na najmniejszą a dziś włączyłem i wróciło do prawidłowej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.