x-kom hosting

Chłodzenie wodne Corsair H60 I RGB -brak RGB

marcin11122
utworzono
utworzono

Witam. Mam pytanie do osób które montowały w/w chłodzenie lub orientują się w tym temacie. W dniu dzisiejszym zamontowałem w/w chłodzenie w swoim PC. Instalacja przebiegła prawidłowo zgodnie z instrukcją obsługi oraz licznymi filmami zamieszczonymi na youtobe. Po odpaleniu PC wentylator od chłodzenia działa,pompka wodna również działa niestety nie działa podświetlenie RGB pompy wody. Zainstalowałem oprogramowanie ICUE ,program wykrywa chłodzenie ,pokazuje temperatury na procesorze ,niestety nie mogę włączyć podświetlenia. Podłączenie chłodzenia wygląda ok ,sprawdzałem 3 razy i wygląda że wszystko zainstalowałem zgodnie z instrukcją ale RGB nie działA. Jeśli ktoś miał podobny problem lub ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu będe bardzo wdzięczny za pomoc.

Sławomir
komentarz
komentarz

Skoro dobrze zmontowałeś to z blokopompki powinny wychodzić dwa kabelki.

Jeden od pwm pompy, i drugi od RGB. skoro nie działają kolorki to nie podpiąłeś tego drugiego.

marcin11122
komentarz
komentarz

od pompki wychodzi 1 kostka 3 pinowa według instrukcji jest to tachometr pompki -podpiąłem go pod CPU FAN -moja płyta ma 4piny a ten od chłodzenia 3 piny, następnie zasilanie SATA od pompki które podłączyłem do SATA zasialcza,następnie z pompki zasilanie wentylatora które podłączyłem do wentylatora chłodnicy ,oraz wyjście USB które podpiąłem do wyjścia USB na płycie głównej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.