x-kom hosting

Frezzy komputera z brzeczeniem w słucahwkach lub blue screen critical process died

Yanni1101
utworzono
utworzono (edytowane)

z miesiac ponad tygodnie temu u taurona walneł pod ulica kabel i były przerwy w dostawie pradu przez 4 dni 6 razy w caigu dnia po tym jak sie unormowało i naprawili to moj komputer zaczał sie freezowac i brzeczeć w słuchawkach przykładowo co 5 min podczas jakis gier np. valoranta, wciągu 1 meczu (40min) 8 takich wywalen, zrobiłem foramt pc. po formacie nie mogłem zainstalowac sterownikow bo był blue screen critical process died oddałem kompa na gwarancje bo nadal ją mam. na gwarancji zrobili format pc i wszystko u nich było wporzadku przez 4 dni na testach odeslali mi pc. kiedy pc wrocił dalej były te freezy i brzeczenie. odesłałem go jeszcze raz nic nie stwierdzili i odesłali ale dalej było to samo. poirytowałem sie i dałem do odplatnego serwisu tej samej firmy skad mam pc (komputronik) zeby  gwarancji nie stracic a zeby mi go zdiagnozowali bo cos jest nie tak. testowali go najpierw 5 dni zadnych objawów nie było stwierdzili ze moze cos robi zwarcie no bo tak wsumie to wyglada, moze jedno z akcesoriow wiec zawiazłem im wszystko : słucahwki, klawiature,myszke,mikrofon studyjny,monitor całe okablowanie. po 5 dniach testowania ze wszystkimi akcesoriami dalej nic zadnych objawow testowali wszystkim. sprawdzali  OCCT, crystal diskiem, robili testy graficzne, sami grali we wszytko co sie da etc etc i nic zero. stiwerdzilem ze moze listwa walnieta i robi zwarcie bo juz nie mam pomysłu wiec wymieniłem na nowa. przedwczoraj odebrałem kompa przez 2h sprawdzałem, pograłem nic ale musiałem isc do roboty. nastepnego dnia (wczoraj) grałem cały dzien we wszystko co sie da wsumie od 8 do 21 i nic wkoncu sie ucieszyłem ze moze faktycznie listwa dziś czyli nastepnego dnia gram sobie i po 2  godzinach freezy znowu nie pojedyncze tylko znowu tak samo jak wczesniej 6 razy podczas jednego meczu nie mam juz zadnego pomysłu co jest tego przyczyna. jak cos zaden overclocking nie był i nie jest robiony praktycznie czysty system z widnows updatem, sterownikami, platformami steam etc zero crakow czy czegokolwiek pirackiego

Wdinows 10 home 
MSI MPG Z390 GAMING PLUS
Intel Core i7-9700F
Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 8G
HyperX Fury Black 32GB [2x16GB 2400MHz DDR4 CL15
AdataADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB (na nim system stoi)
Seagate Barracuda Q1 240GB
Corsair CV 550W CP-9020210-EU
TP-Link TG-3468


własnie skanowałem kompa godzine po dodaniu posta wywaliło blue screen
WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR


 

 

 

 

wywaliło blue screen WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR wywaliło podczas skanowania pełnego malwarbytsem bo mimo wszystko postanowałiem przeskanowac nic nie wykryło tylko bluesceen dało

Kolejny Blue Screen Kmode Exception Not Handled

 

  • 3 tygodnie później...

Yanni1101
komentarz
komentarz

Do zamkniecia okazało sie ze 1 ram był zwalony ale dziwne bo i tak objawy były tylko u mnie ale po wyjeciu 1 wywaliło praktycnzie odrazu pc po zmianie i włozeniu tego 2 problemu nie ma co dziwne inne kosci normlanie działaja w dual slocie a problem wystepuje tylko u mnie w domu na tej 1 kosci

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.